دباره ما بیشتر بدانید

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت ۵۷۶۷۰ آغاز به فعالیت نمود.

تغییرات در دنیای امروز سبب شده است که دیگر، کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاههای فراوان لزوما محصول با کیفیت و قیمت مناسب را نمیتوانند ارایه بدهند . البته بدیهی است که هزینه های بسیار زیادی اعم از دستمزد نیروی انسانی ، مالیات ، بیمه کارکنان و..... که به انها تحمیل می شود باعث افزایش  قیمت تمام شده محصول میگردد. و بعضا مدیریت های غیر علمی و بلا استفاده بودن بخشی از ظرفیت های آنها مزید بر علت می شود.

از طرفی تمرکز بر روی بالارفتن کیفیت محصولات و بسته بندی که یکی از مهمترین عوامل کاهش هزینه ها وهمچنین استفاده بهتر مصرف کننده ها از محصول میباشد عملا نادیده گرفته شده است. به عنوان مثال از بدو تولد صنعت برش و بسته بندی کاغذ تا به حال هیچ گونه تغییری در بسته بندی ها که خالی از اشکال هم نیست شاهد نبوده ایم .

شرکت رهام برگه با اذعان به مطالب ذکر شده ونیز اعتقاد به شعار ( کوچک زیباست ) که در کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است ، بر این باور شد که بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش ، این امر را برون سپاری نموده وتمرکز خود را به موارد زیر معطوف نماید :

·        تامین کاغذ با کیفیت و قیمت مناسب که منجر به کاهش قیمت تمام شده گردید و سبب شد تا بتوانیم کاغذ با کیفیت مطلوب را به قیمت مناسب به بازار عرضه کنیم.

·        با توجه به مشکلات بسته بندی موجود در مورد سهولت استفاده وهزینه اضافی لفاف به خصوص برای مشتریانی که به صورت کارتنی خرید کاغذ انجام میدهند توانستیم بسته بندی مقاوم و آزمایش شده ای را طراحی کنیم که در محصول جدید و منحصر بفرد شرکت رهام برگه به نام بسته بندی ۲۵۰۰ عددی ارایه نماییم.که در این محصول هزینه لفاف صرفه جویی شده و از پراکندگی و مخدوش شدن کاغذها پس از بازشدن لفاف جلوگیری می کند.

 

دانستنیهایی در مورد کلمه رهام 

 

اسم  رهام  یکی از اسم های زیبا و محبوب در میان ایرانیان و پارسی زبانان سراسر دنیاست . رهام  معانی زیبایی دارد وعلاوه براین نام پهلوانی ایرانی است.

ریشه رهام

اسم  رهام  یک نام فارسی و اوستایی است که در هر دو زبان معنای زیبایی دارد.

در واقع  رهام  در اوستایی مرکب از رئو + هوم = رئوهام (رهام) می باشد که «رئو» به معنی باشکوه و«هوم» به معنی سپندترین و مقدس ترین گیاه نزد ایرانیان و هندوان باستان است .

معانی رهام

رهام  در زبان فارسی به معنی پرنده شکست ناپذیر ( پرنده ای که شکار نشود ) ، رها ، باران روشن ، لطافت باران و شکست ناپذیر است.

رهام  در زبان اوستایی به معنی شراب با شکوه است.

رهام  در زبان عربی به معنی عدد بسیاراست.

رهام که بود ؟

از پهلوانان ایرانی شاهنامه فردوسی ، پسر گودرز و نوه کشواد زرین کلاه و همچنین پدر فرهاد بود. او از شجاعان گیتی بود و در زمان کیخسرو جنگهای مردانه ای نمود. وی در جنگهایی که با تورانیان و خاقان چین ونیز جنگهایی که به خونخواهی سیاوش برپا میشد ، به فرماندهی گودرز پدر خود و یا رستم شرکت می کرد.

  

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا