بیشتر تردیدهای مشتری به دلیل درک نادرست و ابهامات ذهنی در مورد خدمت و محصول ایجاد میشود؛ درواقع شاید مخاطب شما نمیداند که محصول مذکور چگونه میتواند مشکلش را حل کند و یا چه منافعی را برایش به ارمغان میآورد یا چه حس خوبی را قرار است تجربه کند.

اینجاست که شما باید برای او یک پیشنهاد منحصر به فرد فروش ارائه کنید تا او مجاب و یا علاقه مند به پیشنهاد شما شود؛ وقتی توان این را داشته باشید که ابهامات مشتری را تا حد امکان رفع یا مرتفع کنید قطعا پیشبرد فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

 

 

بیشتر تردیدهای مشتری به دلیل درک نادرست و ابهامات ذهنی در مورد خدمت و محصول ایجاد میشود؛ درواقع شاید مخاطب شما نمیداند که محصول مذکور چگونه میتواند مشکلش را حل کند و یا چه منافعی را برایش به ارمغان میآورد یا چه حس خوبی را قرار است تجربه کند.

اینجاست که شما باید برای او یک پیشنهاد منحصر به فرد فروش

ارائه کنید تا او مجاب و یا علاقه مند به پیشنهاد شما شود؛ وقتی توان این را داشته باشید که ابهامات مشتری را تا حد امکان رفع یا مرتفع کنید قطعا پیشبرد فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

 

۱- تحقیق در مورد نیاز مشتری: قبل از اقدام به فروش باید درمورد مشتریان خود و نیازهای آن ها تحقیق کنید. 

۲- از خریدار در مورد اهداف و مقاصدی که از خرید محصول شما دنبال می کند سوال کنید: زمانی که برای اولین بار با یک خریدار صبحت می کنید از او در مورد نیازهایش بپرسید و اینکه از محصول شما برای چه مقاصدی و چگونه می خواهد استفاده کند. 

۳- از دانش خود برای پرسیدن سوالات عمیق و بینشمند استفاده کنید: شما باید برای مشتری خود نقش یک همراه یا تسهیل کننده را ایفا کنید و وی را در مورد روش های استفاده از محصول خود آگاه کنید. 

بازاریابی علم و هنر دوست داشتن مردم است.بازاریابان حرفه ای به دنبال شناخت نیاز و خواست مشتریان و انجام خدمت با روح و جان برای پاسخگویی به انهاهستند.  بازاریابان هیچگاه بدنبال فروش ماسه به بیابان نشین و یخ به اسکیمو نیستند. چون آن را اخلاقی نمی دانند.و می دانند سود بلند مدت در اخلاق مدار بودن است.انها دنبال فروش تکرار شونده و تبدیل مشتری به سفیر برند هستند و این میسر نمیشود مگر با خشنودی مشتریان.

⁣⁣⁣⭕️ محصول خود را متمایز کنید:

چرا یک مشتری باید از شما خرید کند نه از رقیبان‌تان؟ باید حداقل ۳ دلیل برای خرید به مشتری بدهید. مردم دوست ندارند برای امتحان کردن چیزی جدید از محدوده‌ی امن خود خارج شوند. پس به آنها سه دلیل خوب بدهید تا محصول شما را امتحان کنند. برای مثال محصول یا سرویس شما باید سریع‌تر کار کند، ارزان‌تر باشد و قطعه‌های باکیفیت‌تری داشته باشد. 

⭕️ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ بر روی فروش دوم تمرکز کنید:

هر کاری که انجام می‌دهید، باید با هدف رسیدن به خرید دوم باشد. از خودتان بپرسید آیا کاری که می‌کنید تجربه‌‌ی رضایت‌بخشی برای مشتری خواهد بود و او را برای خرید دوباره یا توصیه‌ی محصولات شما به دیگران ترغیب خواهد کرد. 

صفحه1 از8

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا