با مشتري عصباني چگونه برخورد كنيم؟

 «بزرگترین نیاز فرد عصبانی آن است که حرفهایش را بشنویم. با این کار به او اجازه می‌دهیم تا خود را تخليه كند. اگر كوه عصبانيت را شامل دو سمت احساسات (‌سر بالايي) و پيشرفت (سراشيبي) فرض كنيم، افراد عصباني روي قسمت احساسي كوه عصبانيت قرار دارند. در حقيقت زماني كه به صحبت‌هاي آنها گوش ننموده و به آنها كم‌توجهي نشان دهيم، آنها را به قسمت احساسات كوه هدايت مي‌كنيم. اگر مي‌خواهيم به آنها كمك كنيم تا از كوه بالا رفته و به قسمت پيشرفت (‌سراشيبي) ‌برسند بايد به آنها اجازه دهيم تا حرفهای خود را بيان كنند و به آنها نشان دهيم كه به گفته‌ها و ادعاهايشان توجه داريم.»

1ـ به صورت فرد نگاه كنيد؛ ارتباط چشمي برقرار كنيد و زبان بدنتان را به‌كار بگيريد، به نحوي كه شكايت‌كننده متوجه شود كه شما به حرفهايش گوش مي‌دهيد.

2ـ صحبت‌هاي او را بشنويد و تصديق كنيد؛ در آنچه كه مي‌شنويد بين حقيقت،‌ خيال و احساسات تفاوت قایل شويد. شنيدن توأم با تصديق و تكان دادن سر علاوه بر سرد نمودن آتش عصبانيت مشتري، اطلاعات مناسب فراواني را در اختيار ما قرار می‌دهد.

3ـ درك و احساس خود را از گفته‌هاي طرف مقابل بازگو كنيد.

4ـ با خلاصه و جمع‌بندي کردن موضوع شكايت، مسؤوليت رفع و اصلاح مشكل را به عهده بگيريد و سریع دست به‌کار شويد.

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا