مهمترین رازهای فروشندگی از زبان بزرگترین مدیران فروش دنیا

⁣⁣⁣⭕️ محصول خود را متمایز کنید:

چرا یک مشتری باید از شما خرید کند نه از رقیبان‌تان؟ باید حداقل ۳ دلیل برای خرید به مشتری بدهید. مردم دوست ندارند برای امتحان کردن چیزی جدید از محدوده‌ی امن خود خارج شوند. پس به آنها سه دلیل خوب بدهید تا محصول شما را امتحان کنند. برای مثال محصول یا سرویس شما باید سریع‌تر کار کند، ارزان‌تر باشد و قطعه‌های باکیفیت‌تری داشته باشد. 

⭕️ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ بر روی فروش دوم تمرکز کنید:

هر کاری که انجام می‌دهید، باید با هدف رسیدن به خرید دوم باشد. از خودتان بپرسید آیا کاری که می‌کنید تجربه‌‌ی رضایت‌بخشی برای مشتری خواهد بود و او را برای خرید دوباره یا توصیه‌ی محصولات شما به دیگران ترغیب خواهد کرد. 

⭕️ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣گوش کردن را یاد بگیرید:

فروشندگانی که در طی ارائه‌ی محصول فقط خودشان صحبت می‌کنند، نه تنها مشتری را خسته می‌کنند بلکه غالبا فرصت فروش را نیز از دست می‌دهند. باید حداقل ۵۰ درصد از زمان ارائه‌ی محصول را به مشتری گوش بدهید. شما می‌توانید با یادداشت‌برداری از حرف‌های مشتری خود، دقت کردن به زبان بدن او، سریع نتیجه‌گیری نکردن و تمرکز بر گفته‌هایش مهارت خود را در گوش دادن بهبود بدهید. 

⭕️ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣اجناس خود را برای مخاطبان خاص هدف‌گذاری کنید:

درک و برطرف کردن نیازهای همه‌ی مشتریان تقریبا غیرممکن است. نشان بدهید که در کارتان متخصص هستید. زمانی که اجناس را برای مخاطب خاصی هدف‌گذاری و بهینه کنید، برتری‌هایی در فروش کسب خواهید کرد و برای مشتری باورپذیرتر خواهید بود. مثلا به‌جای فقط یک سرویس حسابداری، یک سرویس حسابداری ویژه‌ی شرکت‌های تبلیغاتی ارائه کنید.

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا