هفت راهکاری که اگر یک فروشنده به همه آن ها عمل کند قادر خواهد بود هر چیزی بفروشد:

۱- تحقیق در مورد نیاز مشتری: قبل از اقدام به فروش باید درمورد مشتریان خود و نیازهای آن ها تحقیق کنید. 

۲- از خریدار در مورد اهداف و مقاصدی که از خرید محصول شما دنبال می کند سوال کنید: زمانی که برای اولین بار با یک خریدار صبحت می کنید از او در مورد نیازهایش بپرسید و اینکه از محصول شما برای چه مقاصدی و چگونه می خواهد استفاده کند. 

۳- از دانش خود برای پرسیدن سوالات عمیق و بینشمند استفاده کنید: شما باید برای مشتری خود نقش یک همراه یا تسهیل کننده را ایفا کنید و وی را در مورد روش های استفاده از محصول خود آگاه کنید. 

۴- به دقت گوش کنید: یک فروشنده باید بشتر شنونده باشد و اجازه دهد تا خریدار بیشتر حرف بزند. 

۵- همانند یک مشاور رفتار کنید: اجازه دهید مشتری هنگام صحبت با شما احساس کند که دارد از یک مشاور متخصص برای بهبود و توسعه کسب و کاز خود راهنمایی و مشاوره می گیرد. 

۶- اگر با یک تیم خریدار سر و کار دارید با هر یک از اعضا تیم به طور جداگانه صحبت کنید: بعد از اینکه با رهبر گروه صحبت کردید به افراد دیگر گروه نیز نزدیک شوید و با هر یک جداگانه صحبت کنید تا اعتماد بین شما و همه اعضاء تیم برقرار شود. 

۷- محصول خود را به عنوان راه حلی برای مشکلات مشتری ارائه و معرفی کنید: نیازهای مشتری را بر کیفیت محصول خود ارجح بدانید و بیش از آنکه در مورد کیفیت محصول خود حرف بزنید در مورد اینکه این محصول چگونه می تواند پاسخ گوی نیاز مشتری باشد توضیح دهید.

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا