اهداف و انگیزه های شرکت رهام برگه

با توجه به این که بالغ بر ۶۰٪ کاغذهای مصرفی در داخل کشور ، در ایران برش و بسته بندی میشوند شاهد هستیم که تقریبا تمامی آنها دارای برندهای خارجی بوده وحتی از نوشتن توضیحات و دستورالعمل به زبان فارسی هم خودداری منمایند . لذا در اولین قدم تصمیم گرفتیم کالایی با کیفیت را در برند ایرانی به بازار عرضه نماییم ، که در این راستا اقدامات زیر صورت گرفت :

۱ـ انتخاب نام < رهام > برای نام تجاری محصول که نام یکی از پهلوانان قدیم ایران و یک نام در ایران باستان میباشد.

۲ـ استفاده از کلمه < برگه > در ازای کلمه عربی < کاغذ > که در نهایت به ترکیب < رهام برگه > برای نام تجاری که کاملا ایرانی میباشد رسیدیم.

۳ـ استفاده از نقشه ایران بر روی لفاف و نیز روی درب کارتن ها و شعار خلیج همیشه فارس که نماد و اصالت یک کالای ایرانی را بیش از پیش نمایان میکند.

متاسفانه تا زمانی که مردم ایران و فروشنده ها مبلغ برندهای خارجی یا فروختن برندهای ایرانی با کیفیت در قالب برند های خارجی باشند هرگز شاهد رشد اقتصاد ایران نخواهیم بود ، لذا از تمامی مصرف کنندگان و همکاران گرامی خواهشمندم در راستای اعتلا و پیشرفت کالای ایرانی ، شرکت ما را یاری نمایند تا بتوانیم در آینده قادر به ارایه کالای با کیفیت تر به هموطنان عزیز باشیم.

 محصول جدید و منحصر بفرد کارتن 2500 عددی :

این محصول بدین صورت میباشد که تعداد 2500 عدد کاغذ به صورت یکجا و بدون لفاف در یک کارتن مقاوم و آزمایش شده قرار دارد که البته باوجود پرفراژهای عمودی در دوطرف کارتن و پرفراژ افقی در نیمه کارتن امکان خروج کاغذ از کارتن را به راحتی فراهم نموده است.

در ادامه با توجه به این که بسته بندی کاغذ تقریبا از ابتدای پیدایش این صنعت تا کنون به همین شکل موجود در بازار بوده است همیشه مطمین بودیم که قطعا امکان طراحی و تولید بسته بندی بهتر و قابل استفاده راحت تر برای این کالای مصرفی وجود خواهد داشت . که پس از آزمایشات گوناگون واستفاده از تجربه خبره های صنعت بسته بندی به طراحی محصول جدید و منحصر بفرد کارتن 2500 عددی نایل آمدیم که مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت :

۱ـ در این محصول ما نقطه نظرات دو دسته مصرف کننده های کاغذ که به پر مصرف و کم مصرف طبقه بندی میشوند را مورد ملاحضه قرار دادیم :

الف ـ دسته پر مصرف که روزانه بیش از یک کارتن ( ۵ بسته ) مصرف مینمایند و احتیاجی به استفاده از بسته های 500 عددی و لفاف آن ندارند ولی ملزم به پرداخت هزینه آن میباشند ، در صورتیکه در محصول کارتن 2500 عددی این هزینه از قیمت تمام شده کسر شده است.

ب ـ دسته کم مصرف کسانی هستند که اصولا، بصورت کارتنی خرید کرده ولی اغلب اوقات مصرف هر بسته زمان طولانی تری را سپری میکند ، که این دسته اکثرا از این بابت ناراضی هستند که پس از باز کردن لفاف و استفاده از کاغذها در طول زمان مصرف کاغذها ، امکان مخدوش شدن ، پراکندگی و نشستن گرد وغبار بر روی آنها بسیار میباشد که این امر باعث صدمه زدن به چاپگرها نیز میباشد . با استفاده از محصول کارتن 2500 عددی کاغذها بصورت کاملا محافظت شده در بسته بندی مناسب برای هر مدت زمان قابل نگهداری میباشد.

۲ـ باتوجه به استفاده از مواد پلاستیکی در تولید لفاف ، حذف لفاف از بسته بندی کاغذ میتواند نقش مهمی در کمک به داشتن محیط زیست بهتر وسالم ایفا نماید.

 

شرکت رهام برگه در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲ به شماره ثبت: 57670 آغاز به فعالیت نمود. این شرکت باتوجه به تغییرات دنیای امروز و اینکه دیگر کارخانجات با وسعت زیاد و دستگاهای فراوان لزوما جنس باکیفیت و قیمت مناسب ارایه نمیدهند وهمچنین اعتقاد به شعار<کوچک زیباست> که در دنیای کسب و کار امروزه رشد چشمگیری در دنیا داشته است براین باور شدکه بجای پرداختن به راه اندازی کارخانه برش که امری بسیار پر هزینه میباشد و هزینه های بسیاری را به کارخانه های کاغذ تحمیل میکند و باعث بالارفتن قیمت تمام شده آنها میشود این امررا برون سپاری کرده وتمرکز خود رابه نوع بسته بندی و یک سری اقدامات در راستای کاهش هزینه های بسته بندی و همزمان ارتقای آن برای استفاده مطلوب ترو محافظت بهتر از کاغذها معطوف نمود واین امر منجر به پایین آوردن قیمت تمام شده وارایه کاغذ با کیفیت عالی وقیمت مناسب گردید.

  • مدیرفروش: محمد جواد کرمانی
  • 09126897400
  • Rohampaper@yahoo.com
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@
  • Rohampaper@

رهام به معنی شکست ناپذیر و نام پهلوانی ایرانی در قدیم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رهام برگه می باشد.

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا